חבר את ארבע פינות העולם עם פתרונות נסיעות מקוונים

Second And Pine  / Others /  חבר את ארבע פינות העולם עם פתרונות נסיעות מקוונים

חבר את ארבע פינות העולם עם פתרונות נסיעות מקוונים

0 Comments

ברוב המדינות נסיעות ותיירות מעצבות במהירות את הצמיחה והפיתוח. זה בין ספקי התעסוקה הגדולים במיוחד עבור הדור הצעיר. היתרונות הכפולים שלו הם דחיפה לתעשייה הביתית ולהגדלת היצוא וההכנסה המסחרית. יש פתרונות מקוונים לנסיעות B2B המסייעים לסוכנויות נסיעות ותיירות לתפוס עמדת בטוחה במגזר תחרותי מאוד זה. תחרותיות נסיעות ותיירות היא מובהקת השפעה על מיקומה של הכלכלה בדירוג העולמי. התנודות הבינלאומיות בעולם עם מחירי דלק גבוהים, אמצעי אבטחה של מוגברים ותהפוכות פוליטיות לא השפיעו על ענף אחר יותר מאשר מגזר הנסיעות והתיירות. במצע הלוהט הזה של בלבול, המגמה טרוט גלובוס במקום ירידה של נכס בעלייה מתמדת.

ספקי פתרונות מקוונים אלה פועלים מעבדי עסקאות על ידי מתן טכנולוגיות ופתרונות מספקי נסיעות לאומיים ובינלאומיים. לקוחותיהם מלאי ספקי נסיעות, חברות מפעילי רכבים, מעבורות ושייט, מלונות, השכרת רכב, סוכנויות טיולים מקוונות וגם לא מקוונות, תאגידים ומטיילים. הם מספקים עזרה בשתי דרכים – מספקים נסיעות וסוכנויות נתת פלטפורמת גלובלית ממנה הם להפיץ ולמכור את המוצרים והשירותים שלהם ועבודות הקשורות ללענף זה.

שנית, הם מספקים תוכנה וטכניות לסוכנויות נסיעות שמכונות את התחומים הקשורים לעסקים של הזמנות, הזמנות, ניהול מלאי ומלאי, ביטוח ופעולות אחרות הקשורות לנסיעות. עם פתרונות ה-IT שלהם ניתן ליצור קשר עם לקוחות, למסגר טיול טיול, לשלוח הצעות מחיר, מסמכים, שוברים, תמונות, מפות ומיילים. פתרונות נסיעות מקוונים עוזרים לחברות תעופה, רכבות, הפלגות והשכרות רכב להיכנס לקידום שירותים באינטרנט. אלו עוזרים לקוחות לחסוך בממוצע יותר מ-19% לכרטיס, מספקים בינה עסקית רבת עוצמה ומציגים עסקיות עסקיות מתוחכמות. הם עוזרים לקבל את תוכן הנסיעות המקיף ביותר. יש לך ספקים יותר מ-400 חברות תעופה, למעלה מ-80,000 בתי מלון, למעלה מ-25,000 השכרת רכב, ומעט 15 קווי שייט.

מערכות תמיכה מקוונות אלו עוזרות לחברות ניהול נסיעות לא רק למכור יותר, אלא גם לחסוך יותר.

התחרותיות החתוכה של עסקי הנסיעות הופכת חובה לכל ספקי שירותי ה דילים לחול להיכנס לפתרונות עסקי נסיעות מקוונות. יש לזה כל כך הרבה יתרונות כמו שהלקוחות יוצרים קשר פשוט, הם מייצרים יותר עסקים על ידי הוצאת כסף פחות, נותנים תוצאות מהירות, עוזרים לנצח יריבים עסקיים, מבצעים קידום עולמי של העסק שלך ומשים את מספר המקסימלי של רוכשי נסיעות שנתנו שביעות רצון מלאה. מתן הפתרונות יש פתרון פשוט לקידום העסק של הלקוחות שלהם. נבנה אתר עבור חברת הלקוח. לאחר מכן, שם החברה מקודם על ידי שימוש במנועי חיפוש כמו כלי קידום אתרים, ואתרי רשתות חברתיות כמו יאהו, טוויטר, פייסבוק ועוד אתרים כאלה. תכנים מקוונים מתפרסמים ונכתבים מאמרים עבור חברת הלקוח. הם גם אוספים את הפרויקטים ומבצעים שיווק בדוא”ל עבור לקוח חברתית.